تبلیغات
فارقلیطا - من با مرگ بر آمریکا مخالفم !!!؟؟؟ ( قسمت دوم )

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 14 خرداد 1390

سلام،باز هم ببخشید ، مثل اینکه مسائل شخصی میخواد سربه سرم بذاره ، خوب باشه منم سعی میکنم در طول هفته پستم رو تنظیم کنم که دیر نشه و بی تاخیر به روز بشم . این هم ادامه بحث ، راستی نظر و نظر سنجی یادتون نره : 

محمد: ببین مثلا ما یه همسایه داریم که اگه زیاد بهش رو بدیم همیشه میخواد ماشینشو جلو در خونه ما پارک کنه از اون طرف هم نمیتونیم با اون قطع رابطه

محمد: ببین مثلا ما یه همسایه داریم که اگه زیاد بهش رو بدیم همیشه میخواد ماشینشو جلو در خونه ما پارک کنه از اون طرف هم نمیتونیم با اون قطع رابطه کنیم بالاخره همسایه است و یه وقت ما نباشیم میتونه از خونه ما حفاظت کنه ، پس من باید یه طوری روابطم تنظیم بشه که نه بیاد مزاحم من بشه نه بی تفاوت نسبت به من باشه . ما با آمریکا هم باید همینطور باشیم .

ما باید از فناوری اونها استفاده کنیم ، چه بخواهیم چه نخواهیم اونها ابر قدرت هستند .

من : ما از فناوری اونها تا بتونیم استفاده میکنیم، شرکتهایی هستند که با واسطه های زیاد این کار انجام میدن تا آمریکاییها نفهمند و دلیلی هم نداره که این را رسانه ایی کنیم. اما رابطه داشتن با کشوری که میخواد سر به تن ما نباشه اصلا عاقلانه نیست ، ما نمیتونیم به کشوری که این همه به ما خیانت کرده اعتماد کنیم چون قدرتمنده ، اصلا چون قدرتمنده نباید به اون اطمینان کرد . به هر حال اون دشمنی را شروع کرده و تقریبا هم یه طرفه بوده پس اگه قرار تموم هم بشه اون باید حسن نیتش ثابت کنه نه ما ، ما فقط زیر بار زور نمیریم و حقمان را میخواهیم .

  محمد : البته مشخصه که اونها به فکر منافع خودشون هستند نه ما، ولی ما هم باید از اونها استفاده کنیم .

من : یه نکته ای را راجع به فناوری بگم ، شما خودت تولید کننده ایی مثلا من هم رقیب شما در بازار ، حالا شما فناوری ای در اختیار داری که با اون میتونی تولید با کیفیت خوب و قیمت پایینتر از من بدی ، آیا  حاظر میشوی که اون فناوری رو به رقیبت که من باشم بدی؟مسلما خیر، حالا ما با هم فامیل هستیم و کلی مشترکات دیگه داریم ، آمریکا اصلا این کار را انجام نمیده وگرنه دیگه شماره یک نیست.

اگه دقت کنی میبینی که کشورهایی که با آمریکا متحد هستند همیشه چند قدم ، چند گام ، چند سال از آمریکا عقبتر هستند ، ودلیلش هم  اینه که آمریکا فناوری نوین و دست اولش برای خودش نگه میداره و به هیچ کشوری نمیده ، در عوض فناوری کهنه تر را به کشورهای دیگه میده تا اونها به این فناوری سرگرم بشن و آمریکا بتونه همچنان پیشتاز و شماره یک و ابر قدرت بمونه.

در ضمن میزان کهنگی فناوری به نسبت نوع کشورها فرق میکنه  با توجه به نوع رشد،فرهنگ و قدرت اقتصادی .   

تعالیم دینمان ما را به سمت قله کمال معنوی و مادی میرساند،بر طبق این دستورات ما باید پیشرو باشیم نه عقب مانده . و دقیقا آمریکا و انگلیس و بقیه دشمنان ما عقب ماندگی ما را میخواهند .

عقل ما و سابقه تمدنی ما هم نشان داده میتوانیم و باید شماره یک باشیم .

پایان

اینجا بحث تموم شد ، یعنی مهمونی تموم شد ، یه نظر سنجی میذارم برای ادامه بحث ، اگه رای آورد بحث با محمد و شاید دیگران ( بیشتر مخالفان ) را ادامه میدم ،اگه نیاورد ادامه نمیدم چون کار سختیه ، به هر حال فامیله دیگه!!!

ماه رجب هم مبارک.

خیلی دعام کنید . هنوز نجس هستم ، باید از آلودگی هام پاک بشم ، آخه طلبه باید سرباز امام زمان باشه .
طبقه بندی: سیاسی - تحلیلی، 
برچسب ها: م، مرگ بر آمریکا، دین، سیاست، خانواده، مخالف، وحشی، دروغ، مادر،
ارسال توسط فارقلیطا فارقلیطایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی