تبلیغات
فارقلیطا - جرأت اقرار به اشتباه ! داری نداری ! مهم نیست بیخیال باش !

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر ایرانیان فهیم  و باهوش

همه ایرانیان با همه سلایق

حالتون خوبه؟امیدوارم خوب باشید و خوش

این ایام اتفاقات خیلی خوبی داره می افته که باعث امیدواری و موجب اعتلای ما هست ، از یک طرف

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر ایرانیان فهیم  و باهوش

همه ایرانیان با همه سلایق

حالتون خوبه؟امیدوارم خوب باشید و خوش

این ایام اتفاقات خیلی خوبی داره می افته که باعث امیدواری و موجب اعتلای ما هست ، از یک طرف انقلابهای عربی از طرفی لرزش و انشاالله نابودی نظام سرمایه داری و امپریالیسم آمریکا و از طرفی وحدت و انسجام ملی و نمایش ارادت ملت به مقام معظم رهبری حفظه الله .

هر کدام از این موضوعات دستمایه سطرهای زیادی از تحلیل و موجب میزان زیادی از امید است .

اما این هفته میخوام یه نکته ایی رو بیان کنم که میدونم هستن کسایی که ازش خوششون نمیاد ولی  خواهش میکنم تا آخر متن رو بخونند بعدا قضاوت کنند .

البته این حرفها رو برای کسانی که دنبال حقیقت هستند میزنم وگرنه متعصبین یا کسایی که از پایه و اساس و یا به دلیل منافعشون مخالفن با اونها کاری ندارم ،حساب اونها باشه با خدا .!!!

ببینید ما در سال 88 هی میگفتیم که دست آمریکا و انگلیس و اسرائیل و به طور دقیق و خلاصه شیطان بزرگ در مسائل واضح است ، اما طرفداران  فتنه سبز میگفتند : شما متوهمید !!! به ما میگفتند که از اول هم شما توهم دارید ! اسمش را هم گذاشتند توهم توطئه !

دوستان اهل مطالعه و بررسی میدانند که (( توهم توطئه )) اصطلاحی است که به طور مشخص و تخصصی در دهه هفتاد و مخصوصا زمانی که دوم خردادی ها سرکار آمدند توسط تئوریسینهای دوم خردادی یا همون طالبان اصلاح ( چون مانند طالبان هستند ) رایج شد و چه کسی میدانست که چه میوه ایی از این میخواهند بچینند .

میوه آن شد که در سال 88 با همین اصطلاح عده ایی را غافل کردند !

هر چه ما استدلال میکریم غافل شده ها انکار میکردند ، رهبرانشان که خوب میدانستند با کجا در ارتباطند !

الان هم هنوز عده ای نمیخواهند قبول کنند !

ما چه کنیم ! اگر برویم و  خود آمریکاییها را وادار کنیم  بگویند بله ما نقش داشتیم  و ارتباط داشتیم باز هم عاشقان داخلی میگویند که اعتراف تحت شکنجه بود و اعتبار ندارد .

اما به قول ما ایرانیها : ماه هیچ وقت پشت ابر نمی ماند !

ناگهان پرده برانداخته ای یعنی چه (این جمله عاشقان داخلی بود به معشوق آمریکایی )

شاهد از غیب رسید : عالیترین مقام وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا آمد و اعتراف کرد به آنچه ادعای ما بود و رهبران فتنه سبز به این ادعای ما میگفتند توهم توطئه .

هیلاری کلینتون دربرنامه های مکرر تلوزیونی ظاهر شد و حتی در بی بی سی فارسی هم انعکاس یافت و واضح و صریح اعتراف کرد که ببببببللللللللللللهههههه  این ما بودیم در سال 88 که آن کارها را کردیم و الان هم از شکست خوردنمان ناراحتیم .

دوستان اینکه دیگر تحت فشار نبود .

اگر کسی اهل مطالعه و انصاف باشد با این اعتراف رسمی آمریکا همه زوایای سال 88 برایش واضح میشود . دروغ بودن تقلب ، بازی کثیف برخی آقازاده ها و مسئولین قبلی ، نقش اساسی امپریالیسم  و در راس همه شیطان که رهبر اصلی حرکت  بود . 

واضح تر از واضح .

به امید سعادت

یا زهرا مدد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
طبقه بندی: سیاسی - تحلیلی، 
ارسال توسط فارقلیطا فارقلیطایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی