تبلیغات
فارقلیطا - نهم

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 10 دی 1390
 

سلام ، بعد از گذشت روزها و ماهها دوباره به تاریخ 9 دی رسیدیم ، همون روز خاطره انگیز ما ، واقعا چه روز دل چسبی بود ، تو یه هوای خنک نه چندان سرد اوایل زمستان رسانه ها خبر از یه طوفان توی ایران دادند که باعث نگرانی خیلی ها شد ، البته بر خلاف همیشه که ساکنین محل طوفان از خسارات آن ترسان و نگران میشوند این بار کسانی از ترس به خود لرزیدند که هزاران سال با ایران اسلامی فاصله دارند هم فاصله مکانی هم فاصله معنوی .

عقب مانده ها و طرفداران داخلی وطن فروششان که همه زندگی را در دنیای پستشان خلاصه دیدند و غافل شدند از آزادمردان و مومنان و وطن پرستانی که هرچند در اجرا یا حتی عقیده با هم متفاوت بودند اما در اصل حفظ شرافت و حراست از آب و خاکشان مشترک .

همین انسان ها بودند که در نهم دی ماه در مقابل تمام دنیای کفر ایستادند .

ما در مملکتمان حکومتی داریم که بر سه پایه استوار است :

الف : اسلام

ب  : ولایت فقیه  و شخص ولی فقیه حضرت امام خامنه ایی حفظه الله تعالی

ج : مردم

ممکن است که برخی بگویند ولایت فقیه جزیی از اسلام است ، اینان درست میگویند اما چه کنم که در طول تاریخ و حتی در زمان حاضر هم کسانی از مدعیان دینداری به این اعتقاد ندارند و اسلامی را میپذیرند بدون ولایت فقیه . البته چیزی هم از اسلامشان ندیدیم . بگذرم و بگذارم که انشاالله در مطلبی به نقد این دسته از مدعیان دینداری میپردازم تا خطوط و فاصله ها مشخص شود .

به هر حال جای جای این خاک و روز روز این تاریخ پر است از عشق به خدا و حب اهل بیت عصمت سلام الله علیها و حماسه هایی که با این ریشه پا گرفته اند .

خیلی خوشحالم که در این کشور عزیز زندگی میکنم .

امیدوارم همه بتوانیم در جهت تعالی جامعه مان گام مثبتی برداریم .

موفق باشید .

به امید سعادت

یا زهرا مدد
طبقه بندی: سیاسی - تحلیلی، 
برچسب ها: نه دی، مردم، غیرت، فتنه، سبز، خائن،
ارسال توسط فارقلیطا فارقلیطایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی