تبلیغات
فارقلیطا - فرزند صالح

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 17 دی 1390
 

سلام ، به نظرتون بی مقدمه بپرم وسط یه عالمه حرف خوبه ؟ بیاین از این احوال پرسی تو عالم مجازی این بار رو پرش کنیم بریم وسط مطلب :

((با تاسف و تلخکامی خبر درگذشت دانشمند مومن و جهادگر مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی را دریافت کردم و بر فقدان آن شخصیت ارزشمند که کانون امید و ابتکار و نوآوری بود افسوس خوردم.وی یکی از فرزندان صالح انقلاب و از رویش های مبارکی بود که آینده درخشان علمی در کشور را نوید میدهند . موسسه رویان که مجمع ارزشمندی از نوآوران و جهادگران عرصه علوم زیستی است ، در پیدایش و رشد و اعتلای خود مدیون همت و ایمان و پشتکار این دانشمند جوان و بلند همت است .))

این واژهایی بود که از قلب مقام معظم رهبری امام خامنه ایی -حفظه الله - در سوگ از دست رفتن سردار سر ریزشد ، البته سرداری که پس از مرگش سپهبد عرصه خط شکنی علوم شد . دکتر سعید کاظمی آشتیانی -برای شادی روحش قرائت کنید حمد و سوره توحید را همراه با صلوات بر محمد و آل محمد -

14 دی سالروز عروج غم انگیز او بود .

هرکس که رویان را میشناسد میداند که یکی از مجموعه هایی است که چشم امید ما در برپایی مجدد تمدن اسلامی به آنجا دوخته شده ، خود من به شخصه هر وقت که اخبار آنجا را میشنیدم و میشنوم یه حس خوبی در من تداعی میشه ، حالا با اینکه زندگی من  تو یه مسیر دیگه ایی به جریان افتاده اما بین خودمون باشه که قدیم مدیما خیلی از رویان یا آی پی ام خوشم می اومد و میاد و خیلی دوست داشتم به اونجا برم اما نشد .

خیلی خوبه که تو کشوری داریم زندگی میکنیم که این همه مایه مباهات و افتخار در اون در حال زندگی هستن ، کسایی که واقعا خستگی رو خسته کردن .

اونهایی که اهل مطالعه و تحقیق هستن به سختی های شگرف این کار آگاهند اما با همه این سختیها وقتی یه همچین مسلمونایی رو میبینم کلی انرژی و انگیزه میگیرم برای کار کردن ، کار علمی در راه رضای خدا .

یه جستجوی ساده توی فضای مجازی شما رو میرسونه به کلی از صفحاتی که پر هستند از دلاوریهای رویان و مشعوف میشین از دیدن این  همه شجاعت و به این باور میرسین که ما میتوانیم . بله ما میتوانیم .

امیدوارم که تک تکمون یه روزی از بزرگان علم و آگاهی و بصیرت بشیم تا مولا و سرورمون بهمون افتخار کنه . انشاالله .

به امید اون روز ...
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: ایران، افتخار، امید، دانشمند، دکترآشتیانی، رویان، علم، آقا، پیشرفت، تمدن ایرانی اسلامی، تمدن، فرزند، صالح، دستورات دینی، ما میتوانیم،
ارسال توسط فارقلیطا فارقلیطایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی