تبلیغات
فارقلیطا - قهوه ایی شدن شانزه لیزه

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 9 اردیبهشت 1390

اینکه خبرنگارا و روزنامه چیای ما در فرنگستون اخراج میشن یا محدودند یا اصلا راشون نمیدن دلایل خیلی زیاد وجالبی داره که میشه راجع به اون صحبت کرد ولی من میخوام راجع به دلیلی که کمتر دیده شده یا اصلا دیده نشده صحبت کنم.

کدوم یکی از ما جوونا مخصوصا تحصیل کرده هستش که نسبت به مثلا خیابون شانزه لیزه یه دید رویایی ( البته با غلظت های مختلف) نداره یا حداقل دوست داره اونجا رو ببینه ؟ اگه این بیان رو نمی پسندی لااقل

 قبول داری که یه حس خاصی نسبت به اونجا وجود داره ! حالا نگو من از اونجا خوشم نمیاد چون یحتمل نسبت به یه جای دیگه اینطوری هستی و در این باره فرقی بین لندن و پاریس و اسپانیا و آمریکا و ... یا حتی مناطق تفریحی یا ورزشی یا آموزشی(قابل توجه عشق MIT ها و استنفورد و کمبریج و بقیه) نیست.

فرض کن مثلا کامران نجف زاده دوربینو بذاره وسط شانزه لیزه و شروع به گزارش گیری کنه ! چی میشه؟ اگه نگم شانزه لیزه قهوه ایی میشه لااقل همه میفهمیم اونجا هم یه خیابونه مثل هر جای دیگه و کافه هاش و بارهاش اینقدر هم که این منورالفکرای ما نوشتن و ملچ ملوچ راه انداختن نیست که نیست.(مستحضرید که از قسمت فسادش  گذشتم)

چند بار که یه جایی رو به طور واقعی ببینی(نه اونطور که اونا میخوان و در فیلم و ماهواره و اینترنت و ... نشون میدن) عادی میشه برات. این اتفاق همه جای دیگه هم میافته.

در ادامه هم ابهت فرهنگی ، سیاسی و پول من گردشگر پر .

این یکی از دلایل اینه که خبرنگارا و روزنامه چیای ما در فرنگستون اخراج میشن یا محدودند یا اصلا راشون نمیدن.
طبقه بندی: سیاسی - تحلیلی، 
برچسب ها: سفر به خارج،
ارسال توسط فارقلیطا فارقلیطایی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی